• Dolar
  5.7651
 • Euro
  6.5229
 • G. Altın
  243.37
 • T. Altın
  1640.8

Elazığspor’da transfer tahtasının açılıp açılmayacağı sorusu, perşembe günü yapılacak olan kritik toplantıda cevabını . Belediye başkanı mücahit yanılmaz, ilimiz milletvekilleri ve Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in bir araya gelecekleri toplantıdan olumlu bir sonuç alınması umut ediliyor.

HABER: CEYHUN GÜL
Transfer engelini bir türlü kaldıramayan ve bu nedenle de yeni transferlerine lisans çıkaramayan Tetiş Yapı Elazığspor’da yaşanan belirsizlik Perşembe günü son bulacak.
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İlimiz Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Gürsel Erol ile Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in bir araya gelecekleri kritik toplantıda, transfer engelinin kaldırılıp kaldırılamayacağı sorusu da cevabını bulacak.
Elazığspor’un mevcut mali durumunun da masaya yatırılacağı toplantıda, kulübe gelir sağlayabilecek projelerin de gündeme gelmesi bekleniyor.
Transfer engelini kaldıramadığı için yeni transferlerine lisans çıkaramayan Elazığspor’da bu kritik toplantıdan olumlu sonuç alınması durumunda, lisans işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanıp yeni transferlerin Balıkesirspor Baltok Maçı’na yetiştirilmesi hedefleniyor.