• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Elazığspor’da akşam saatlerinde resmi sözleşme imzalanan Teknik Direktör Erhan Altın ve ekibi, bugünkü antrenmanı saha kenarından izlerken, antrenman sonrası ise futbolcularla tanışma toplantısı gerçekleştirdiler.

Elazığspor’da Orhan Kaynak’ın istifası sonrasında anlaşma sağlanarak ilimize davet edilen ve dün gece ekibiyle birlikte Elazığ’a gelen Teknik Direktör Erhan Altın ile 1 yılı opsiyonlu 1,5 yıllık resmi sözleşme imzalandı. 

Alınan bilgilere göre Samsun doğumlu olan 62 yaşındaki deneyimli Teknik adam Erhan Altın ve ekibinin Elazığspor’da bugün yapılan antrenmanı saha kenarından takip ettiği öğrenildi.
Öte yandan imza atmadığı için antrenmanda yer almayı uygun bulmayan Teknik Direktör Erhan Altın’ın antrenman sonrasında ise futbolcularla tanışma toplantısı gerçekleştirdiği öğrenildi.
Akşam saatlerinde Kayyum Başkanı Sebahattin Devecioğlu ile bir araya gelen ve 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık resmi sözleşmeye imza atan Teknik Direktör Erhan Altın, Cuma günü oynanacak olan Gençlerbirliği Maçı’nda sahaya takımın başında çıkacak.