• Dolar
  6.7788
 • Euro
  7.6688
 • G. Altın
  366.57
 • T. Altın
  2491.3

Spor Toto 1. Lig’de 32. Hafta müsabakalarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Merkez hakem kurulu tarafından Elazığspor-Ümraniyespor maçı için Karadeniz Bölgesi’nden atama yapılması büyük tepki topladı.

Spor Toto 1. Lig’de 32. Hafta karşılaşmalarını yönetecek olan hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan atamalara göre, Cumartesi günü Malatya’da oynanacak olan Birevim Elazığspor-Ümraniyespor karşılaşmasını, Trabzon Bölgesi’nden A Klasman Hakemi Yasin Kol yönetecek.
Hakem Kol’un yardımcılıklarını Trabzon Bölgesi’nden Süper Lig yardımcı hakemi Murat Şener ile Ordu Bölgesi’nden A Klasman Yardımcı Hakemi Uygar Bebek yapacak.
Öte yandan zorlu mücadelede 4. Hakem olarak ise yine Trabzon Bölgesi’nden B Klasman Hakemi Halil İbrahim Yıldırım görevlendirildi.
Bu arada Giresunspor ile birlikte kümede kalma savaşı veren Birevim Elazığspor Maçı’na Trabzon Bölgesi’nden hakem ataması yapılması büyük tepki topladı.
Karşılaşmanın hakemi Yasin Kol, Birevim Elazığspor’un son olarak sezonun ilk yarısında ilimizde oynanan ve 1-1’lik eşitlikle sona eren İstanbulspor maçını yönetmişti.