• Dolar
  6.8629
 • Euro
  7.7536
 • G. Altın
  391.47
 • T. Altın
  2656.7

Kanal23 ekranlarında her hafta Türkiye’nin ve bölgenin gündemini farklı konuk ve bakış açıları ile yorumlayan Ajanda programı bu haftada izleyicisi ile buluştu.

Kanal23 ekranlarında her hafta Türkiye’nin ve bölgenin gündemini farklı konuk ve bakış açıları ile yorumlayan Ajanda programı bu haftada izleyicisi ile buluştu.

Kanal23 Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’un moderatörlüğünde İş Adamı Yunus Evliyaoğlu, Avukat İbrahim Gök ve Avukat Yener Yazgın Türkiye ve bölgenin sıcak gündemini değerlendirdi.

YENİ PARTİLER BAŞARILI OLACAK MI?

Ajandanın bu bölümünde Eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Muhammet Ali Fatih Erbakan tarafından kurulan ve geçtiğimiz günlerde kongresi yapılan Yeniden Refah Partisi, Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan’ın ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı siyasi partilerin siyasi tarihimiz içerisinde oluşturacakları etkiler konuşuldu.

BABACAN GÜÇLÜ LİDER Mİ?

Türkiye’nin, “Yeni bir lider mi yoksa ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik durumu ayağa kaldıracak kurtarıcı mı aradığı ” sorusu da konukların farklı bakış açıları ile izleyiciye aktarıldı.

HASTANE ARAZİSİNİ KİM ALDI?

Ajandanın ikinci bölümünde ise Elazığ’ın sıcak gündemi masaya yatırıldı. Uzun süredir Elazığ’ın gündeminde olan ve geçtiğimiz günlerde çözüme kavuşturulan Eski Devlet Hastanesi’nin arazisinin Milli eğitime devredilmesi döneminde yaşanan süreç ve bu süreç hakkında kamuoyunda oluşan soru işaretleri cevaplandırıldı.

Ajanda’nın son notu ise Malatya ve Elazığ arasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen Karaleylek ve Saklıkapı Kanyonlarını ziyaret eden Malatya Valisi Aydın Baruş’un açıklamaları oldu.

İşte Ajanda’nın bu haftaki bölümünden satır başları;

Haber:Dilber Devrim