• Dolar
  6.8612
 • Euro
  7.7521
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2656.7

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Kamu Diplomasisi ve Avrupa Birliği Uzmanı Dr. Emrah Aydemir, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından “Medya Mükemmellik Zirvesi ve Ödülleri” için Seçici Kurul Üyesi olarak seçildi.

Cumhurbaşkanı ve medya veya kültürden sorumlu devlet protokolü, sosyal politika alanını ilgilendiren devlet protokolü ve temsilcileri, RTÜK Üst Kurulu Üyeleri ve TRT’nin de yer alacağı Medya Mükemmellik Ödülleri 2020’de Dr. Emrah Aydemir, Seçici Kurul Üyeliği ile Türkiye’de medyanın rolünün değerlendirilmesinde önemli bir görev üstlenecek.

“Medya Mükemmellik Zirvesi ve Ödülleri” yayıncılık dünyasının toplumsal sorumluluk bilincini desteklemek için RTÜK tarafından bir sosyal sorumluluk çalışması olarak gerçekleştirilecek.Dr. Emrah Aydemir’in Seçici Kurul Üyesi olarak bulunduğu Zirve ile Türkiye’nin medyasının sosyal politikalara ve sosyal gelişmişliğe katkı yolları gündeme taşınacak ve uluslararası örnekler kapsamında yapılabilecek olumlu çalışmalar Türkiye’nin geleceği açısından değerlendirilecek.

Zirve ile radyo ve televizyon yayıncı kuruluşlarına sosyal gelişmeye katkı sunacak düzeyde olumlu yayınları ve program içerikleri nedeniyle “Medya Mükemmellik Ödülü” adıyla bir toplumsal saygınlık ödülü de verilecektir.Akademik çalışmalarıyla, ulusal ve uluslararası alanlarda aldığı görevlerle Elazığ’ı birçok platformda temsil eden Dr. Emrah Aydemir’e bu önemli görevinde başarılar dileriz.

Haber:Dilber Devrim