• Dolar
  5.7604
 • Euro
  6.395
 • G. Altın
  277.71
 • T. Altın
  1873.9

İYİ Parti ve CHP’nin ittifak adayı olan Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarına devam ediyor. Şekerdağ bu kapsamda, iki farklı ev ziyareti gerçekleştirdi. Ev ziyaretlerinde kadınlara yönelik plan ve projelerini anlatan Şekerdağ ardından üç farklı mahalledeki kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların isteklerini dinleyen Şekerdağ, yapacağı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

31 Mart yerel seçimlerine gittikçe yaklaşılırken İYİ Parti ve CHP’nin ittifak Elazığ Belediye Başkan adayı olan Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Şekerdağ seçim çalışmaları kapsamında iki farklı ev ziyareti gerçekleştirdi. Ev ziyaretlerinde kadınlara yönelik plan ve projelerini anlatan Şekerdağ ardından üç farklı mahalledeki kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların isteklerini dinleyen Şekerdağ, yapacağı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Belediye başkanlığı makamının şehrül emin makamı olduğunu ifade eden başkan adayı Ali Şekerdağ, “Elazığ belediye başkanlığı küçük bir ülkeyi yönetmek gibidir. Eğer geçmişiniz, kurumsal yapınız yoksa buradaki kurumu asla yönetemezsiniz. Belediye makamı, doğana beşik, ölene tabuttur ve bütün kurumların büyüğüdür. Belediye makamı, neye imza atacağını hangi sektöre nasıl bir fayda sağlayacağını çok iyi bilmelidir ve şehrini çözen makamdır” dedi.