• Dolar
  7.359
 • Euro
  8.9377
 • G. Altın
  436.80
 • T. Altın
  2968.2

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret etti.

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş ziyarette geçen hafta Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın eşi Ayşe Yırık ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş'ın eşi Hülya Göktaş Hanımefendinin Fırat Üniversitesi Hastanesi ile Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görev yapan Sağlık Çalışanlarını ziyaret etmeleri nedeniyle Sağlık Çalışanları adına Vali Erkan Yırık'ın eşi Ayşe Yırık Hanımefendiye ve Fırat Üniversitesi Rektörü​ Prof. Dr. Fahrettin Göktaş'ın eşi Hülya Göktaş Hanımefendiye teşekkür etti.

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş yaptığı açıklamada;" Pandemi sürecinde büyük özveriyle görev yapan Sağlık Çalışanlarının moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla yapılan bu ince ve nezih ziyaret Sağlık Çalışanlarını mutlu etmiştir. Covid-19 ile mücadelede en önde yer alan sağlık çalışanlarının her türlü fedakârlığı göstererek zorlu mesailerinde yanlarında bulunup, onlarla birlikte olmaları onlara güç vermiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Her iki hastanemizde görev yapan Sağlık Çalışanları bu ziyaretten memnun olmuştur.

Sayın Valimizle, sayın Rektörümüzün saygıdeğer eşlerinin ziyaretleri ilimiz yöneticilerinin Sağlık Çalışanlarının yanlarında olduğunun bir göstergesidir. Bu mücadelede yalnız olmadıklarını görmek Sağlık Çalışanlarını ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm Sağlık Çalışanları adına kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.