• Dolar
  6.7128
 • Euro
  7.508
 • G. Altın
  371.97
 • T. Altın
  2563.4

İşte Ayrıntılar...

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığspor'un Spor Toto 1. Lige veda etmesinin ardından sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile Elazığ Belediye Eski Başkanı Mücahit Yanılmaz'a çok sert sözlerle yüklenen Başkan Öztürk açıklamasında:

"Elazığspor'u şahsi menfaatleri için Süper Lig'den düşmesine sebep olan  tekrar çıkaracakken önümüze set çeken sonra imar revizyonuyla sömüren sözüm ona  fakir fukara hakkı kollayan Elazığspor'u 45 milyon, Elazığ Belediyesini 700 milyon borçla bırakıp, benim ismim başkanlığa geçtiğinde aman dönmesin deyip aylarca kulübe geçici başkan bulan 70 yaşında meğerse ben bir projeymişim deyip tahtayı açamayan, içerdeki oyuncuları bir bir dağıtan son vuruşta da gizli kapılar arkasında ticaret odası temsilcileri araciligiyla aldatarak ben geri dönmeyeyim diye takıma 5 hafta zaman kaybettirenler hem bu dünyada hem ahirette hesabını vereceksiniz, benim vicdanım rahat kapattırmadım sizlere o kulübü.. Kapattırmayacağım da... 2. Lig de olsa varlığını sürdüren bir Elazığsporumuz var. Yaşanan bir çok yıllar da 2. Ligde varlığını sürdüren bir Elazığsporumuz yok muydu? Yiğit düştüğü yerden kalkmasını bilendi. Ben Allah'a şükür bütün hayatımda yiğittim, yiğit olarak da öleceğim.

Sizlerin adı ise her daim bu şehre ve Elazığspor'a ihanet ile anılacaktır..." ifadelerine yer verdi.