• Dolar
  5.9346
 • Euro
  6.6163
 • G. Altın
  244.61
 • T. Altın
  1655.2

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve beraberindeki heyet Baskil ilçesini ziyaret etti. Heyet il olarak Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ı ziyaret etti.

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası başkanı Mitat Ulaş öncülüğünde kurum müdürleri STK Başkanları Baskil ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Heyet ilk olarak, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kaymakam Murat’tan Baskil hakkında bilgiler alan heyet, Baskil için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Baskil kaymakamı oğuz cem murat, “Görev yaptığım süre içinde kurum müdürleri ve STK başkanlarının birlikte ilk defa bu kadar kalabalık bir şekilde ziyaret edildik. bu birlik ve beraberlik ortamı bizleri çok mutlu ediyor, ziyaret dolayısıyla kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

Heyet daha sonra Baskil ilçesinde faaliyet gösteren kayısı entegre tesisini ve tekstil fabrikasını ziyaret etti.

İşletme yetkilileri ve çalışanlarla bire bir sohbetler gerçekleştiren heyet, işletmeler hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ tuhafiyeciler ve konfeksiyoncular esnaf odası başkanı Mitat Ulaş, Baskil ilçesine kurum müdürleriyle çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Baskil ilçemiz son yıllarda yapılan yatırımlarla emin adımlarla gelişmesine devam ettiğini söyledi.”