• Dolar
  6.8629
 • Euro
  7.7536
 • G. Altın
  391.47
 • T. Altın
  2656.7

BİREVİM İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında “Bir Gelecek” Projesi Kapsamında Protokol İmzalandı.

Birevim İle Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Kovancılarda 2 kütüphane, 1 bilişim sınıfı ve 1 ana sınıfı donatımına ilişkin Elazığ Valiliğinde Vali Çetin Oktay Kaldırım himayesinde, BİREVİM Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay tarafından protokol imzalandı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ‘‘Birevim’ in Elazığ’ın eğitim ve spor hayatına sunduğu katkılardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye ve Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay’ a teşekkür ederek imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni ediyorum’ ’ifadelerini kullandı.

Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay ise yapılan bilişim sınıfında çocukların Türkiye’nin geleceğini kodlayacaklarına dikkat çekerek “ Elazığ’ı bilim, sanat, kültür ve spor kenti haline getirecek adımlar atıyoruz. Bu çalışmalardan istifade edecek gençlerimizin önce Elazığ’ın sonra Türkiye’nin kalkınmasında önemli roller üstleneceklerine inanıyorum. İmzalanan protokol ülkemiz için hayırlı olsun“ dedi

 

Haber:Dilber Devrim