• Dolar
  7.3334
 • Euro
  8.9555
 • G. Altın
  418.05
 • T. Altın
  2814.6

AK Parti Grup Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Eski Türkiye'de yaşamamış, o sıkıntıları çekmemiş, o baskılara maruz kalmamış gençlerimize o günleri anlatmakta zorlanıyoruz.’’ dedi.

Erdoğan ‘’Yaz Aylarına Kadar 20 Bin Konut Bitecek’’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘’Eski Türkiye'de yaşamamış, o sıkıntıları çekmemiş, o baskılara maruz kalmamış gençlerimize o günleri anlatmakta zorlanıyoruz. Ülkemizin ekonomide çağ atladığını mukayeseli olarak anlatmak şarttır. Dün Elazığ'da sayısı 8 bini bulan deprem konutlarının teslimine katıldım. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutarak bir yılda konutların önemli bölümünü teslim ettik. Yaz aylarına kadar 20 bin konut bitecek. Ayrıca burada Avrupa'nın en büyük gençlik merkezinin açılışını da yaptık” ifadelerini kullandı.

Erdoğan ‘’Seçimlerden Başarıyla Çıkmamızın Sırrı Gönül Bağıdır’’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sözlerine şu şekilde devam etti; “Bilindiği gibi salgın nedeniyle ara verdiğimiz il kongrelerimize 13 Ocak'ta yeniden başladık. 2 haftada 27 kongremizi bugün tamamlamış oluyoruz. Bu vesileyle kongrelerimizde görev üstlenen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kongrelerimize verdiğiniz destek için de sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Milletvekili arkadaşlarımın en verimli şekilde, bölgelerinde çalışmalarını gerçekleştirdiğine inanıyorum. AK Parti'nin 18 yılda 15 seçimden başarı ile çıkmasının sırrı milletimiz ile olan gönül bağıdır. AK Parti'yi bugünlere getiren milletimizdir. Biz de vefa borcumuzu ülkemizi daha iyi noktalara getirerek ödemeye çalışıyoruz.”