• Dolar
  5.8034
 • Euro
  6.6184
 • G. Altın
  266.95
 • T. Altın
  1764.9

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri çalışmaları kapsamında düzenlenen mitinge katılmak üzere geçtiğimiz hafta Elazığ’a gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan miting sonrası ilimizden ayrılmadan önce Havalimanında sadece Televizyonumuza özel açıklamalarda bulunarak Doruk Medya Grubu bünyesinde bulunan Kanal 23 Televizyonu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri çalışmaları kapsamında düzenlenen mitinge katılmak üzere geçtiğimiz hafta Elazığ’a gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Miting sonrası ilimizden ayrılmadan önce Havalimanında sadece Televizyonumuza özel açıklamalarda bulunarak Doruk Medya Grubu bünyesinde bulunan Kanal 23 Televizyonu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti. .

Kanal 23 Televizyonu’nun yeni bir hamlenin içinde olması dolasıyla tüm birimleriyle birlikte başarılarının artarak devamını dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan:" Kanal23’e de bu süreç içerisinde milletle beraber, milletin hizmetinde başarılı bir grafik ortaya koyacağına inanıyorum ve tabi yeni bir hamlenin içerisinde olması sebebiyle de kendilerini tebrik ediyorum başarılarla dolu bir yayın sürecini bütün birimlerimde gerek sosyal medyada, gerek radyo yayınlarında başarılarının artarak devamını diliyorum. Kurucularını ve tüm ekibini kutluyorum. Hayırlı olsun.” Dedi.