• Dolar
  7.3334
 • Euro
  8.9555
 • G. Altın
  418.05
 • T. Altın
  2814.6

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Altın Çocuk Akademisi arasında, %30 oranında Eğitim İndirim Protokolü imzalandı.

Elazığ Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile Elazığ’da hizmet veren Altın Çocuk Akademisi arasında indirim protokolü imzalandı.Protokolle birlikte OSB firmalarında çalışanların 26 ay – 6 yaş arasındaki çocukları eğitim indiriminden % 30 oranında faydalanabilecek. Protokol imza töreni, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve Altın Çocuk Akademisi Kurucu Müdürü Pınar Caner arasında gerçekleştirildi.

 

 

OSB Başkanı Suat Öztürk; ‘‘Protokol özellikle burada çalışan bayan çalışanlarımız için kreş konusunda toplu bir anlaşma ile çocuklarına yardımcı olacak. Çocuklara orada ciddiyetle bakılarak ilgilenileceğine kanaat getirdiğimiz için indirim protokolü imzaladık. Önceden görüşülen protokol %20 oranındaydı bu oranları %30’a çıkarttık.’’dedi.

 

Altın Çocuk Akademisi Kurucu Müdürü Pınar Caner ise; ‘‘Çalışan kadınlarımızın istihdamını arttırmak ve annelerimize faydalı olmak istiyoruz. Çalışan annelerimiz sıkıntı yaşıyor ve bizler onlara her konuda destek vermek istiyoruz. İlk ve orta okul konsepti olarak Elazığ’da ilkiz, ailelerimiz ilk ve orta okul çağındaki çocuklarını bizlere getirebilirler.’’dedi.