• Dolar
  6.167
 • Euro
  6.7343
 • G. Altın
  326.11
 • T. Altın
  2189.6

Elazığ Şehir Meclisi’nin Genel Kurulu Gerçekleştirildi. Genel Kurulda Dönem Sözcülüğünü Yapan Turan Yıldız Tekrar Dönem Sözcülüğüne Seçildi.

Kurulduğu Günden İtibaren Elazığ’ın sorunlarının çözümü noktasında aktif rol oynayan Elazığ Şehir Meclisi’nin Genel Kurulunda birçok madde okunarak kabul edildi.

Ayrıca mevcut dönem sözcüsü Turan Yıldız tekrar dönem sözcülüğüne seçildi.

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Turan Yıldız, yaptıkları çalışmalardan bahsederek çalışmaların Elazığ basınında geniş yer bulduğunu Meclis üyesi Elazığ Basın Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca’nın destek olduğunu Elazığ halkına anlatmak için en doğru şekilde gayret gösterdiğini ifade etti. Yıldız ayrıca ''İlimiz Protokolü ile tanışmak için çeşitli görüşmeler yapmıştık randevular talep etmiştik. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım bizleri kabul etti. Bizlerde çalışmalarımızdan bahsettik. Valimiz çalışmalarımızdan çok memnun kaldığını her zaman desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdiler. ’’dedi.

 

 

Şehir Meclisi Üyesi Murat Erdoğan’da şehir meclisi protokolünde değişikliğe gidilmesini teklif etti.

 

 

Şehir Meclisi Üyesi Nafiz Koca ise ‘‘Üç ay içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetleri tamamlamaktan dolayı mutluyuz bunlar sizlerin sayesinde oldu biz 7 kişi olarak devam etseydik bu işler olmazdı ama bu meclis kurulduktan sonra şehirde farklı bir aksiyon meydana geldi. İnsanlar artık bu şehirde bir meclis var ve bu meclis sorunları çözebiliyor inanıcını edindiler.’’

 

 

Haber:Dilber Devrim