• Dolar
  7.4839
 • Euro
  9.0395
 • G. Altın
  442.09
 • T. Altın
  2999.2

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın "Bir gönüle de siz girin" diyerek hazırlattığı duygusal anlar içeren kısa film sayesinde öğrenciler için çok sayıda tablet bağışı geldi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocukların uzaktan eğitimiyle ilgili duygusal bir kısa film hazırlattı. Hazırlanan kısa filmin sosyal medya hesaplardan paylaşılmasıyla birlikte, on binlerce kişi izledi. İzleyenler duygularını dile getirirken, projeye destek amaçlı kentteki kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşlardan yüzlerce tablet bağışı geldi. Projeye katılmak isteyenlerin Vakıflar Bankası Elazığ Fırat Şubesi IBAN: TR92 0001 5001 5800 7305 9452 63 HESAP NO: 4450005502108’ üzerinden kampanyaya destek verebileceği aktarıldı. Hayırsever vatandaşların sağlayacağı desteklerle alınacak tabletlerin, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılarak uzaktan eğitim sürecine destek sağlanacağı kaydedildi.

Sosyal medya üzerinden yayınlanan video klip ile kampanyayı başlatan Başkan Şerifoğulları, yaşanan tüm zorlu süreçlerde olduğu gibi pandemi sürecinde de toplumun tüm kesimlerinin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmasının önemine vurgu yaptı.

Başkan Şerifoğulları açıklamasında," Biz milletçe öz benliğimizde yer alan kardeşlik ve dayanışma duygusuyla bu zorlu süreci de geride bırakacağız. Yaşanan pandemi nedeniyle geleceğimiz olan çocuklarımız için atacağımız her adım her şeyden daha da kıymetlidir. Biz Elazığ Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak uzaktan eğitim sürecinde, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize imkanlarımız dahilinde tablet desteği sağladık. Bu zorlu süreçte eğitime katkı adına ne gerekiyorsa yapmaya da devam edeceğiz. Zira hiçbir çocuğumuzun eğitimden yoksun kalmasına müsaade etmeyiz. Başlattığımız kampanya ile bu desteği daha da büyütmeyi hedefliyoruz. İnanıyorum ki hemşehrilerimiz bu kampanyaya gereken desteği sağlayarak çocuklarımızın geleceğine destek sağlayacaklar. Bu gün her zamankinden daha çok birlik olma zamanıdır. Çocuklarımızın eğitim sürecine sağlayacağımız destek yarınlarımıza yapacağımız en güçlü yatırım olacaktır” dedi.

 

 

 

"Bir gönüle de siz girin" sloganıyla yayınlanan kısa film izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Öğrencilerin eğitimine destek olmak isteyen birçok kişi sosyal medya hesaplarından destek paylaşımlarında bulundu. 
Sosyal medya hesaplarından yapılan bazı paylaşımlar şu şekilde;


ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ’’Elazığ Belediye Başkanı Sn. @sahin_serifoglu tarafından başlatılan #GönüldenEğitimeDeğerVerin kampanyasına 30 adet tablet ile ben de destek oluyorum. Bu örnek kampanya dolayısıyla, Belediye başkanımızı tebrik ediyor, tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’Öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçları için başlattığımız “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” Tablet Kampanyasına desteklerini sunan ELİKAD Başkanı Sayın Prof. Dr. Yasemin Açık Hanımefendiye, öğrencilerimiz ve eğitim camiası adına çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

 

 

 

 


Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda’’ Kıymetli Belediye Başkanımız Sn. @sahin_serifoglu tarafından başlatılan #GönüldenEğitimeDeğerVerin kampanyasına biz de AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte 100 adet tablet ile destek oluyoruz. Tüm öğrencilerimize eğitim hayatında başarılar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’Öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçları için başlattığımız “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” Tablet Kampanyasına desteklerini sunan İl Başkanımız Sn. @serefyildirim23 ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, öğrencilerimiz ve eğitim camiası adına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

 

 

 

 


Nafiz Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ’’Belediye başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın başlatmış olduğu eğitim kampanyasına Günışığı Gazetesi olarak 10 adet tabletle katılıyor, sayın başkanımıza başlattığı kampanya için teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’Öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçları kapsamında başlattığımız “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” Tablet Kampanyasına desteklerini sunan Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Sn. Nafiz Koca’ya, öğrencilerimiz ve eğitim camiası adına çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

 

 

 

 


Kanal23 Genel Müdürü Yunus Evliyaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘’Belediye başkanımız Sayın @sahin_serifoglu‘nun başlatmış olduğu eğitim kampanyasına Doruk Medya olarak 10 adet tabletle katılıyor, sayın başkanımıza başlattığı kampanya için teşekkür ediyor, Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’Öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçları kapsamında başlattığımız “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” Tablet Kampanyasına desteklerini sunan Doruk Medya Genel Müdürü Yunus Evliyaoğlu ve Yönetim Kurulu’na, öğrencilerimiz ve eğitim camiası adına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.