• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Bordo-Beyazlı ekibimizde transfer engelinin kaldırılmasında başrolü oynayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Cumartesi günü saat 12:30'da Elazığspor tesislerinde teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelecek. Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada, tüm Elazığspor taraftarlarının da tesislere gelerek bu birlikteliğe ortak olmaları istendi.

Elazığspor’da uzun uğraşlar sonunda transfer engelinin kaldırılmasının sevinci yaşanıyor…

Transferin bitimine dakikalar kala 21 futbolcuyu renklerine bağlayan Bordo-Beyazlı ekibimizde, transfer engelinin kaldırılmasında başrolü oynayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Cumartesi günü saat 12:30'da Elazığspor tesislerinde teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelecek. 

Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada, tüm Elazığspor taraftarlarının da tesislere gelerek bu birlikteliğe ortak olmaları istendi. 

Açıklamada: "02.02.2019 Cumartesi Saat 12:30’da teknik heyet ve futbolcularımızla taraftarlarımız ve şehrin önde gelenleri bir araya geleceklerdir.

Gerçekleştirilecek olan bu programın ardından takımımız Giresunspor maçı için Şanlıurfa’ya uğurlanacaktır.

Bordo-beyazlı renklere gönül veren tüm taraftarlarımızı destek ve takımımıza moral vermek için yarın kulüp tesislerimize davet ediyoruz.

Taraftarlarımız için yarın saat 11:45’te Elazığ Öğretmenevi önünden araç kaldırılacaktır." denildi.