• Dolar
  7.8492
 • Euro
  9.469
 • G. Altın
  457.89
 • T. Altın
  3099

ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve il yönetimi İYİ Parti Elazığ İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan İl Başkanı Mevlüt Or, “Öncelikle Ticaret Odası Başkanımız Sayın Asilhan Arslan beye ve yönetimine, bizlere gerçekleştirdikleri hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Ticaret odası bir şehrin can damarıdır. Asilhan beyin, göreve geldikten sonra iyi çalışmalara imza attığını takip ediyoruz. Elazığ’ımız için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Hepinizin malumu yaşadığımız deprem pandemi ve ekonomik sıkıntılar biz Elazığlıları mağdur etmiştir. Neredeyse 1 yılı geride bırakacağımız depremde ilimiz ne yazık ki ağır bir faturayla karşı karşıya bırakılmış, yaşadığımız sorunlar hepimizi derinden üzmüştür. Sn. Ticaret Odası Başkanımız ile birlikte bizde elimizi taşın altına koyup bu şehir için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

 

 

 

 

 

 

ETSO Başkanı Asilhan Arslan, “Bugün İYİ Partimizin çok değerli yönetimini ziyaret etmek için buradayız. Sevgili başkanımız Mevlüt bey Elazığ siyasetinde uzun yıllardır var olmuş, ciddi katkılar sağlamış değerli bir siyasetçi. Son zamanda yapılan kongrede yönetimi ile İYİ Parti’nin yönetimini aldılar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Biz ETSO olarak şehrin bütün paydaşları ile hareket etmeyi bir misyon bildik ve o misyon üzerinde yürüyoruz. 24 Ocak depremi sonrası Elâzığ’da oluşan ekonomik ve siyasi konvektör ve genel yapı, şehrin işleyişi bütün siyasi partileri tek hedefe odaklandırdı. Bu depremde hasar görmüş Elazığ’ın yapısal sorunları ile birlikte değişen ekonomik şartlar, konvektör ve demografik yapıyı en hızlı şekilde onarmak hepimizim ortak vazifesiydi ve biz buna kenetlendik ve buna göre bir duruş sergilemeye çalıştık. Mevlüt beyde yine o dönem İYİ Parti’de yöneticiydi yine o dönem partideydi. Bu misyonla bu duygu düşüncelerle hareket etti. Bizde ona teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki dönemde Elazığ Ticaret ve Sanayi odası olarak şehrin tüm paydaşlarıyla yaşayan tüm hemşehrilerimizin yaralarına merhem olmak bizim görevimiz.”ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 ETSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, “Değerli başkanımız Mevlüt Beyin şahsında ev sahipliğinden dolayı tüm yönetim kurumuna teşekkür ediyorum. Yeni yönetiminizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizler farklı kurumlarda, farklı görevlerde bulunan insanlar olarak görevimiz farklı ama amacımız aynı. Şehrimizin, ülkemizin daha huzurlu, daha müreffeh, daha güvenli yarınlar için hepimiz mücadele veriyoruz. Bu anlamda sık sık bir araya gelmemiz, farklı düşünce ve fikirleri harmanlayıp, ortak akılla şehrimizi yönetmeye çalışmamız çok önemli. Bu minvalde hem hayırlı olsun ziyaretimiz hem de istişare ziyareti için buradayız. Tüm arkadaşlarımıza ev sahipliği açısından tekrar teşekkür ediyorum. Toplantımızın tüm şehre hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.