• Dolar
  7.6604
 • Euro
  8.9115
 • G. Altın
  458.49
 • T. Altın
  3120.8

Fatih Bozkurt Genç Kızılay Elazığ İl Başkanı oldu.

Ömer Faruk Akgül’ün yerine Genç Kızılay Elazığ İl Başkanlığına, Elazığ’da deprem boyunca önemli çalışmalarda bulunan Fatih Bozkurt getirildi.

 

 

Türk Kızılay Elazığ Şubesinden yapılan açıklamada: ‘‘Türk Kızılay Elazığ Şube Başkanlığı olarak Genç Kızılay Elazığ İl Başkanlığı görevine atadığımız değerli gönüldaşımız Fatih BOZKURT’a yeni görevinde muvaffakiyet diliyoruz’’ ifadeleri kullanıldı.

 

Türk Kızılay’ı Elazığ Şube Başkanı Rahman Kızılkaya, hizmetlerinden dolayı Ömer Faruk Akgül ve ekibine teşekkür ederken, Fatih Bozkurt ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diledi.

‘’KIZILKAYA, GAYRETLİ VE ÇALIŞKAN BİR EKİP’’

Kızılkaya, yaptığı açıklamada: “Yeni bir döneme başlayan Genç Kızılay ekibimizin Elazığ Şubemizde güzel işlere imza atacaklarına inanıyoruz. Kızılay’ımızın 151 yıllık bir çınar ağacı olduğunu hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla yürütüldüğünü veren el ile alan elin buluştuğu birlik ve beraberliğin arttığı bu dönemde Kızılay’ımızı sahipleneceklerine inanıyor ve kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

‘’BOZKURT, İYİLİK HAREKETİNDE MAKAM VE KOLTUKLAR YOKTUR’’

Genç Kızılay Elazığ Şube Başkanı Fatih Bozkurt, ‘gönüllülük esasına dayalı bu güzel aileye geçmiş dönemlerden bu güne kadar ki süreçte iyilik hareketimize katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yine hep birlikte insanımıza iyilik için koşuşturmaya devam edeceğiz’ şeklinde açıklama da bulundu.