• Dolar
  7.7082
 • Euro
  8.9946
 • G. Altın
  460.79
 • T. Altın
  3145.6

Elazığ Basının Önemli Kilometre Taşlarından Biri Olan Hakimiyet Gazetesi 10. Yaşını Kutluyor.

10 Yıl önce Erol Kara önderliğinde kurulup 2015 yılında İş Adamı Ahmet Toprağ’ın imtiyazına geçen Hakimiyet Gazetesi başarılı yayın hayatına devam ediyor.

Kuruluşunun 10. Yılı dolayısıyla Gazetenin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Erkan Bay Kanal23 mikrofonlarına açıklamalarda buldu.

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak önemli işlere imza attığını dile getiren Müdür Erkan Bay ''Yaklaşık 10 yıldır Elazığ’a Hakimiyet Gazetesi olarak farklı bir bakış açısı getirdik. Bunun altında olan neden hakimiyet gazetesi bir aile.Biz ekip arkadaşlarımızla her zaman  Aile gibiyiz. Aile olmakta başarıyı getiriyor. Henüz 10 yıllık bir gazete olmasına rağmen Elazığ’da farklı bir yer edindi. Gazete olarak amacımız Elazığ’ın sorunları ve güzellikleri yansıtmaktır. Hakimiyet Gazetesi’nin iyi bir gazete olduğunu takdirler ile aldığını görüyoruz. İyi bir medya her zaman güçlü bir şehir demektir. Devir teknoloji devri bizlerin gündeme aldığı birçok haber ulusallarda yer alıyor. Gönül ister ki güzel haberlerle yer alalım. Biz elimizden geldikçe olumlu yönden bakıyoruz.Kanal23 ailesine de bizlere yer verdiği için teşekkür ediyorum.''ifadelerini kullandı.

 

 

Haber:Dilber Devrim