• Dolar
  5.8034
 • Euro
  6.6184
 • G. Altın
  266.95
 • T. Altın
  1764.9

Batı Kitap Kırtasiye, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle “Herkes Okusun Diye” adlı fuar yarın Ahmet Aytar Meydanı’nda kapılarını kitapseverlere açıyor.

Elazığ’da kitap okumayı artırmak adına bir fuar açılıyor. Batı Kitap Kırtasiye, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle “Herkes Okusun Diye” adlı fuar yarın Ahmet Aytar Meydanı’nda kapılarını kitapseverlere açıyor.

 

 

Açılacak olan kitap fuarı hakında bilgi veren Batı Kırtasiye Sahibi Mustafa Batı,

“40 yılı aşkın bir süredir kitap-kırtasiye sektöründe hizmet vermekteyiz. Her zaman sektörün öncü firmalarından olmuşuzdur. Düzenleyeceğimiz kitap fuarı için şöyle bir planımız var; Hiçbir kitap 9 liradan fazla olmayacak. Bu kitapların içerisinden herkes kendisine göre bir kitap bulabilecek.” diye konuştu.

Fuar kapsamında ziyaretçileri sürprizlerin beklediğini belirten Batı,

“Dediğim gibi bizim 40 yıllık bir tecrübemiz var bu sektörde. Bu tecrübeyi kullanarak yayınevleriyle anlaşma yapıyoruz. Sıkı sıkı araştırarak aylar öncesinden bunun hazırlığını yaptık. Bu fuar kapsamında ayrıca çeşitli misafirlerimiz olacak. Bu misafirler tecrübelerini çocuklara aktaracaklar. Öğretmen Sıdıka Avar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda 10 gün boyunca söyleşilerimiz olacak.” dedi.