Kanal 23 ekibi İstanbul’da ziyaretlerini sürdürüyor. Temsilcilerimiz Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) Yönetim Kurulu Başkanı Faik İçmeli’yi ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İçmeli, İstanbul’da daha sıkı diyalog halinde olunacağının altını çizdi.

“İstanbul’da daha sıkı diyalog halinde olacağız.”

İçmeli: “Öncelikle tebrik ve teşekkür ediyorum İstanbul’da yaşayan Elazığlı olarak. Kanal 23 ile çok sıkı diyalog halindeyiz bütün haberlerimizi yapıyor, faaliyetlerimize çok geniş yer veriyor. Gerek Burak Soylu gerek Esra Soylu bu anlamda bize çok destek olmuştur. Bundan sonra İstanbul’da daha sıkı diyalog halinde olacağız.” Dedi.

ELFED Yönetim Kurulu Başkanı Faik İçmeli, Kanal 23’ün yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği başarılı programlar sayesinde ulusal bir yayın kuruluşu haline geldiğini belirtti.

‘’Kanal 23’e Artık Yerel Televizyon Dememiz Mümkün Değil’’

İçmeli: “ Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) olarak Kanal 23’ün çalışmalarına destek vereceğiz. Kanal 23’e artık yerel televizyon dememiz mümkün değil, ulusal yayın yapıyor, evde olduğum sürede izlediğim ilk kanal Kanal23 Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür eder ve Kanal 23 ailesine başarılar dilerim.” İfadelerini kullandı.