• Dolar
  6.8223
 • Euro
  7.5691
 • G. Altın
  379.23
 • T. Altın
  2155.8

Elazığ’ın ilk özel televizyonu ve Türkiye’nin İlk Sayılı Özel televizyonları arasında olan Kanal 23, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Elazığ’ın ilk özel televizyonu ve Türkiye’nin İlk Sayılı Özel televizyonları arasında olan Kanal 23, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında,“Anadolu’dan Dünyaya Açılan Pencereniz” sloganıyla yola çıkan ve yayın hayatında her geçen gün başarılara imza atan Kanal 23 Televizyonu bugün itibariyle Digiturk 151. Kanalda yerini aldı.

Elazığ’ın ilk özel televizyonu ve Türkiye’nin İlk Sayılı Özel televizyonları arasında olan Kanal 23, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında “Anadolu’dan Dünyaya Açılan Pencereniz” sloganıyla yola çıkan ve yayın hayatında her geçen gün başarılara imza atan Kanal 23 Televizyonu bugün itibariyle Digiturk 151. Kanalda yerini aldı.

Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol konuyla ilgili açıklamada bulundu. 

Tarafsız ve ilkeli yayın politikasıyla, yayın hayatını sürdürdüklerini aktaran Erol, Amacımız Kanal 23’ü daha ileriye taşımak. Sadece Elazığ’ın değil bölgenin hatta Türkiye’nin ekranı haline getirmek için çabalarımız sürüyor.  Şehrimizin, ülkemizin ve dünya gündemindeki haberleri, sorunları ve güzellikleri ekrana taşımak adına çalışıyoruz. Tabi ki bu sadece bizlerin çabasıyla olmuyor. Bizleri her zaman destekleyen başta Elazığlı Hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Erol: “Televizyonumuz Bugün itibariyle Digitürk 151. Kanal’da da yerini aldı. Bu bizler adına ve şehrimiz adına gurur verici. Bizlere bu gururu yaşatan, Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Esra Soylu’ya, Genel Müdürümüz Yunus Evliyaoğlu’na, Televizyonumuzda beraber yol yürüdüğümüz tüm ekip arkadaşlarıma ve ayrıca bizlerde her zaman destekleri bulunan tüm halkımıza teşekkür ediyorum.”  Dedi.