• Dolar
  6.8675
 • Euro
  7.7471
 • G. Altın
  391.86
 • T. Altın
  2653.8

Final Okulları’nın hazırladığı uzaktan eğitim programı 23 Mart Pazartesi Günü Saat 10:00’da Kanal 23 ekranlarında başlıyor!

2019'un sonlarında Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan Corona Virüs nedeniyle, tüm dünya alarm halinde. Son olarak Türkiye'ye de bulaşan virüs sonrasında, okullar eğitime ara verdi.

Dünyanın son zamanlarda karşı karşıya kaldığı sağlık endişeleri sebebiyle kesintiye uğrayan eğitim sürecini takviye etmek için; Final Okulları’nın hazırladığı uzaktan eğitim programı 23 Mart Pazartesi Günü Saat 10:00’da Kanal 23 ekranlarında başlıyor!

Final Okulları tarafından, hafta içi her gün alanında uzman kadronun hazırlayacağı sınavlara hazırlık ve ara sınıf dersleri Kanal 23 ekranlarında öğrencilerle buluşacak. Final Okulları tarafından eğitime sunulan bu katkı ile Türkiye genelinde özellikle sınavlara hazırlık içerisinde olan milyonlarca öğrenci, aynı sınıfta etkileşimsel olarak dijital anlamda buluşabilecekleri, sınavlarda başarı sağlayacak soru paketleri ile sınava hazırlık sürecinde avantajlı konuma geçecek.

Final Okulları uzman kadrosu tarafından titizlikle hazırlanan birbirleriyle bağlantılı sınava hazırlık konularına ulaşacak milyonlarca öğrenci, aksayan eğitim sürecindeki eksikliklerini kısa sürede kapatarak, alacakları geniş çaplı eğitim ile bir adım öne geçecek.

TRT ekranlarında EBA TV üzerinden başlayacak Uzaktan Eğitim dersleriyle birlikte Kanal 23 ekranlarında da 23 Mart Pazartesi günü saat 10:00’da uzaktan eğitim dersleri başlayacak.