Kanal Fırat Televizyonu Haber Spikeri, elazigsonhaber.com Haber Müdürü Furkan Dilaver, Fırat Üniversitesi’ne Atandı.

Fırat Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olarak atanan Furkan Dilaver, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından rektörlük bünyesinde üniversitenin tanıtım ve halkla ilişkiler çalışmaları için görevlendirildi.

Kanal Fırat Televizyonu Haber Spikeri, Furkan Dilaver Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne öğretim görevlisi olarak atandı.

Dilaver, Rektörlük Binası’nda Görevlendirildi

Furkan Dilaver, üniversiteye atanmasının ardından Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından Fırat Üniversitesi’nin tanıtım ve halkla ilişkiler projeleriyle ilgilenmek üzere rektörlük bünyesinde görevlendirildi. Dilaver’in üniversitenin tanıtım, halkla ilişkiler ve medya projeleriyle ilgileneceği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

Dilaver: Üniversitemizin Ve Şehrimizin Gelişmesi İçin Gayret Göstermeye Devam Edeceğiz

Fırat Üniversitesi’ne atandığını ve rektörlükte görevlendirildiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Öğretim Görevlisi Furkan Dilaver, “Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne Öğretim Görevlisi olarak atanmamın ardından Fırat Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın takdirleriyle Üniversitemizin tanıtım ve halkla ilişikler çalışmalarıyla ilgilenmek üzere Rektörlük bünyesinde görevlendirildim. Şahsımızın fikir ve düşüncelerini önemseyen Sayın Rektör hocamıza ve idari kadromuza sonsuz teşekkür ederim. Üniversitemizin ve şehrimizin gelişmesi, tanıtımı için gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Doruk Medya Grup olarak Öğretim Görevlisi Furkan Dilaver’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.