• Dolar
  5.4801
 • Euro
  6.2247
 • G. Altın
  229.62
 • T. Altın
  1554.6

İstanbul Üsküdar ilçe Emniyet Müdürü Hemşehrimiz Gürhan Kaya, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde her yıl yapılan il içi tayinler belli oldu. 6 ilçe emniyet müdürü ile 7 şube müdürü İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Yeni tayinlere göre 22 ilçe müdürünün, 22 şube müdürünün, 12 ilçe emniyet müdür yardımcısı ile 9 şube müdür yardımcısının arasında bulunduğu toplam 65 atama yapıldı.  

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü ve Tanık Koruma Şube Müdürlüklerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı görevinde bulunan Kadir Alçıkaya, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü, Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticaretiyle Mücadele Şube Müdürlüklerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Narkotik Şube Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve B Bölgesi Koordinatör Müdürü olan Emniyet Müdür Yardımcısı olan Sinan Kökten ise B Bölgesi Koordinatör Müdürlüğü görevine devam ederek, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü, Foto Film Şube Müdürlüğü, Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ile Galatasaray Spor Kulübü'nden sorumlu oldu.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Öztürk görevinde kalarak, Personel Şube Müdürlüğü, Koordinasyon Şube Müdürlüğü, Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğünden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürücek.

Güvenlik Şube Müdürlüğü, Foto Film Şube Müdürlüğü, Spor Güvenliği Şube Müdürlüklerinde sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Özdemir, Beşiktaş ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Güven Timleri Şube Müdürlüğü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü yapan Kayhan Ay, İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ay'ın Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü ve Tanık Koruma Şube Müdürlüğü görevlerinden sorumlu olacak.

Foto Film Şube Müdürü olarak görev yapan Koray Şensoy ise İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Şensoy, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu olacak.

Deniz Limanı Şube Müdürü olarak görev yapan Serdar Çelebi de İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Çelebi, Avcılar ve Beylükdüzü İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu olacak.

HEMŞEHRİMİZ KAYA İSTANBUL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDI
Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Elazığlı Hemşehrimiz Gürhan Kaya ise İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Kaya, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğünden sorumlu olacak. Ünlü şehir plancılarından, Kültür Varlıkları Yüksek Kurulu üyesi Ahmet Kaya'nın kardeşi olan Emniyet Müdürü Gürhan Kaya, Üsküdar ilçe Emniyet Müdürlüğü'nde başarılı görevlerde bulunmuştu. Kaya'nın İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılğına atanması Elazığ'da sevinçle karşılandı.