• Dolar
  5.6973
 • Euro
  6.2972
 • G. Altın
  275.26
 • T. Altın
  1863.0

Kovancılar Belediyesi iftar yemeği düzenledi. İftar programına birçok ailenin yanı sıra Elazığ Ak Parti Milletvekili Sermin Balık da katıldı.

Kovancılar Belediyesi iftar yemeği düzenledi. İftar programına birçok ailenin yanı sıra Elazığ Ak Parti Milletvekili Sermin Balık da katıldı. 

 

 

 

İftar programı öncesinde ASKON Elazığ Şubesi’ni ziyaret eden Milletvekili Balık burada açıklamalarda bulundu. Balık,

“Büyük bir seçim geçirdik. Elazığ için başarıyla sonuçlandırdığımız bir seçim oldu. Allah’ın izniyle bundan sonraki 5 yıllık süreçte de belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle, STK’lar ile Elazığ’a hep birlikte hizmet edeceğiz. Türkiye’nin zor günler geçirdiği bir süreç yaşıyoruz. Ancak biz biliyoruz ki, 2002 yılına kadar var olan büyük sorunları, Ak Parti iktidara gelince nasıl çözdüyse, bundan sonraki süreçte de biz bu zor günleri aşacağız. Önümüzde yine büyük bir seçim var. İstanbul’da Türkiye’nin kaderini belirleyecek, bütün dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir seçim süreci geçiriyoruz. Bu seçim için de sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar da iftar programının amacından bahsetti. Akpınar,

“Bugün iftarda, ilçemizde yaşayan dezavantajlı ailelerimizle, sayın vekilimiz Sermin Balık’ın teşrifiyle bir araya geldik. Ramazan-ı Şerifin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başı rahmet, ortası marifet, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu ayın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.