• Dolar
  6.2336
 • Euro
  6.8843
 • G. Altın
  316.36
 • T. Altın
  2159.1

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar geçtiğimiz gün Elazığ’a geldi. Milletvekili Ağar, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile birlikte hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Ağar ve Şerifoğulları’nın ziyaretler esnasında karşılarına küçük Muhammed çıktı. Küçük Muhammed Milletvekili Ağar’ı ve Başkan Adayı Şerifoğulları’nı kendi evlerine çay içmeye davet etti. Ağar ve Şerifoğulları daveti kırmayarak hemen Küçük Muhammed’in evlerine gittiler.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar geçtiğimiz gün Elazığ’a geldi. Milletvekili Ağar, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile birlikte hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Ağar ve Şerifoğulları’nın ziyaretler esnasında  karşılarına küçük Muhammed çıktı. Küçük Muhammed Milletvekili Ağar’ı ve Başkan Adayı Şerifoğulları’nı kendi evlerine çay içmeye davet etti. Ağar ve Şerifoğulları daveti kırmayarak hemen Küçük Muhammed’in evlerine gittiler.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar,  Küçük Muhammed ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’nın bulunduğu samimi bir fotoğraf karesini sosyal medya hesabından:  “Kocaman yüreği ile bizi evine davet eden Muhammed Sefa evladımızın evine Belediye Başkan adayımız Sayın Şahin Şerifoğulları ile konuk olduk. Adam olacak çocuk…” sözleriyle paylaştı