• Dolar
  5.944
 • Euro
  6.624
 • G. Altın
  244.57
 • T. Altın
  1655.2

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı'na atanan Av. Onur Köseli görevine başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Merkez İlçe Başkanlığına atanan Av. Onur Köseli, görevini eski başkan Rıdvan Kaya'dan teslim aldı. 

MHP Merkez İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreninde koşulan MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver,  “Sayın Rıdvan Kaya ile birlikteliğimiz, İl yönetim Kurulu’nda devam edecek. Ben sayın başkanıma bugüne kadar yaptığı hizmetlerden çok teşekkür ediyorum. Allah kendisinin yolunu, bahtını açık etsin. Görevi devralan Onur Köseli kardeşimizin de Rabbim yardımcısı olsun. Dinamizmi ile teşkilatı tanımasıyla, almış olduğu aile terbiyesi ile Milliyetçi, Ülkücü Harekete’ yakışır bir ilçe başkanlığı yapacağından eminim. Rabbim kendisinin de yolunu bahtını açık etsin.” dedi.

KAYA: “TEŞKİLATLAR KAN DEĞŞİMİ OLMALIDIR”

MHP Eski Merkez İlçe Başkanı Rıdvan Kaya, yaptığı açıklamada, 3 yıla yakın süredir sürdürmüş olduğu merkez ilçe başkanlığını Av. Onur Köseli’ye devrettiğini belirterek, “Teşkilatlarda kan değişimi olmalıdır. Gençleştirmeye gidilmelidir. Bizler yaşımız ve sabrımız itibariyle biraz yıprandık. Bunun için sayın il başkanımla yaptığımız istişareler sonrasında bu kararı verdik. Onur Köseli kardeşimize bugün itibariyle merkez ilçe başkanlığını teslim ediyoruz. Allah yardımcısı olsun. Tabi biz de buradayız. Her türlü desteği vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

KÖSELİ; “DEVRALDIĞIMIZ BAYRAĞI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIYACAĞIZ”

MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Onur Köseli ise yaptığı açıklamada, “Ülkemizin ve partimizin içerisinde bulunmuş olduğu zor dönemlerde partimize önemli katkılarda bulunan değerli büyüğüm Sayın Rıdvan Kaya’dan görevi devralmış bulunmaktayım. Yapmış olduğu çalışmalarla birlikte hareket edeceğiz. Devraldığımız bayrağı daha yükseklere taşımak için canla, başla çalışacağız. Bu bir nöbet değişimidir: Bu nöbet değişiminin ülkemize, ilimize, teşkilatımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”  şeklinde konuştu.