• Dolar
  6.248
 • Euro
  6.88
 • G. Altın
  316.27
 • T. Altın
  2203.3

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, açıklamalarıyla gündeme oturmaya devam ediyor.

“Vatanımıza ve Milletimize El Uzatan Elleri Keser, Onları Yerin Dibine Gömeriz”

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, açıklamalarıyla gündeme oturmaya devam ediyor.

AK Parti’nin Elazığ’da Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Milletvekili Ağar Teröre Lanet yağdırdı.

Terör ve destekçileri hakkında her zaman sert açıklamalarda bulunan Ağar, Bu kez Elazığ’dan teröre ve  terörün yanında olan partilere çok sert sözlerle yüklenerek, Bizler bayrağımıza, vatanımıza ve milletimize el uzatan elleri keser, onları yerin dibine gömeriz ifadelerinde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar’ın açıklamaları şöyle:

“Geçtiğimiz günlerde Yeni Zellanda’da yapılan bu aşağılık saldırıda hayatını kaybeden din kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılara başsağlığı diliyorum. Terör böyle bir şey. Terörü lanetlemeyen, terörün karşısında durmayan, onunla birlikte gizli ittifak yapan herkesi lanetliyorum.

Burası Elazığ. Burası, vatanına, bayrağına, milletine sahip çıkan insanların, evlatların diyarı. Buradan terör geçemez. Terörü lanetlemeyen partilerin sur aşamayacağı yerlerin başında Elazığ gelir.  Bizler bayrağımıza, vatanımıza ve milletimize el uzatan elleri keser, onları yerin dibine gömeriz.’’

“BU ORDU İSLAM’IN SON ORDUSUDUR. BİZLER DE BU ORDUNUN SON NEFERLERİYİZ‘’

Milletvekili Ağar: “Bugün bambaşka bir noktaya gidiyoruz. Siz bizlere sahip çıkacaksınız. Biz de sizler için Ankara’da teröre yumuşak tavır sergileyen alçaklara karşı dik duracağız. Çünkü bu ordu İslam’ın son ordusudur. Bizler de bu ordunun son neferleriyiz.‘’ dedi.