• Dolar
  7.3213
 • Euro
  8.6163
 • G. Altın
  456.52
 • T. Altın
  3090.0

Adalet ve Kalkınma Partisi elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ Palu ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, Efrayim Ünalan, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarında yer aldığı toplantıya Tarhana köyü Muhtarı Mehmet Suat Erginöz, Andıla Köyü Muhtarı Fikri Yıldırım, Gökdere Muhtarı Derviş Akbulut, Akbulut Köyü Muhtarı Hanifi Önalp, Atik Köyü Muhtarı Ayhan Çelik, Küçükçaltı Köyü Muhtarı İdris Doğan, Bulgurdere Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk, Kasil Köyü Muhtarı İsa Erginöz katıldı.

 

 

MUHTARLARDAN DEMİRBAĞ’A TEŞEKKÜR

Milletvekili Demirbağ’a çalışmalarına katkı sunduğu için teşekkür eden muhtarlar, acil çözüm bekleyen sorunlarını da bire bir iletme fırsatı buldular.

Muhtarların yerel yönetimlerde kendileri için son derece önem arz ettiğini belirten Milletvekili Zülfü Demirbağ sözlerini şöyle sürdürdü:

 

 

MUHTARLARIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARADIK

Meclis çalışmalarından fırsat bulduğumuz süre içerisinde ilçelerimizi ziyaret ediyor ve  burada vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bugün de  Palu ilçemiz sınırlarında görev yapan kıymetli muhtarlarımızla buluştuk, onların sorunlarını yerinde inceledik, taleplerini değerlendirdik. Sorunlarına çözüm aradık. Katılım gösterdikleri için ben hepsine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Neriman Akbaş