CHP Milletvekili Ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol Kanal 23 Televizyonu’nu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Ayhan Polat ve Genel Yayın Yönetmenimiz Arif Çakmak’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Milletvekili Erol ayrıca, yarın ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devlet protokolünde yer alarak karşılayacak olmasını da yorumladı.

CHP Elazığ Milletvekili Ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol televizyonumuzu ziyaret ederek, Kanal 23 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Polat ve Kanal 23 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ‘’Kanal 23 el değiştirdi Elazığ’ımızın iş adamlarından Ayhan Polat bey Kanal 23’ü aldı ona hem hayırlı olsuna geldik, başarılar diliyoruz Kanal 23 Elazığ’ın habercilik anlamında toplumun aydınlatılması bilgilendirmesi anlamında önemli görevler üstlendi. Gerçekten yayın politikasıyla izleyici kitlesiyle Elazığ’da farklılık yarattı. Hem iş adamımız Ayhan beye hem de yönetim kadrosu da değişti Arif bey bizim eskiden tanıdığımız Arif beye de hayırlı olsuna geldik. ‘’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili Erol ayrıca, yarın ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devlet protokolünde yer alarak karşılayacak olmasını da yorumlayarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın devletin başındaki kişi olduğunu ve milletvekillerinin de devlet protokolünde yer aldığını hatırlattı.