• Dolar
  7.3213
 • Euro
  8.6163
 • G. Altın
  456.52
 • T. Altın
  3090.0

Milli Türk Talebe Birliği’nin Elazığ İl Başkanlığı görevini iki yıldır sürdüren Ömer Faruk Akgül, görev süresinin dolmasıyla, il başkanlığı görevini Ebubekir Çolakoğlu’na devretti.

Milli Türk Talebe Birliği İl Başkanı Ömer Faruk Akgül, Elazığ’da iki yıl boyunca ortaya koyduğu başarılı çalışmaların ardından görev süresinin dolması ile il başkanlığı görevini Ebubekir Çolakoğlu’na devretti.

Akgül konuyla ilgili yaptığı açıklamasında görev süreci boyunca kendisine destek olanlara teşekkür ederek,

“İki yılı aşkın bir süredir büyük bir şerefle yürütmekten onur duyduğum Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Elazığ İl Başkanlığı görevinden, görev süremin dolması sebebiyle ayrılıyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım başta genel başkanımız ve genel merkez yöneticilerimize, şube başkanlarımıza, yönetim kuruluma, ilçe temsilcilerimize, üniversite, ortaöğretim ve hanımlar komisyonlarımıza ayrıca yine görev sürem boyunca kapılarını her çaldığımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen il protokolümüze, kurum müdürlerimize, STK başkanlarımıza ve eskimez MTTB’li büyüklerimize teşekkür ediyor; il başkanlığı görevini en iyi şekilde yapacağından hiçbir şüphemin olmadığı Ebubekir Çolakoğlu kardeşime hayırlı olsun dileklerimi iletiyor; görevinde muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Haber: Neriman Akbaş