• Dolar
  7.8436
 • Euro
  9.1626
 • G. Altın
  474.61
 • T. Altın
  3175.1

Elazığlı genç girişimci Mustafa Özçiçek tarafından halkın hizmetine kazandırılan Özçiçek börekçilik düzenlenen törenle açıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılış töreninde konuşan 23. Ve 26. Dönem Ak Parti Elazığ eski milletvekili Tahir Öztürk, ekonomik sıkıntıların olduğu dönemde bir işletmenin açılmasının kolay olmadığını ifade etti. Öztürk yaptığı açılış konuşmasında ‘’ Bu açılışa gelen tüm hemşerilerimiz saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Bu ekonomik sıkıntıların bulunduğu bu dönemde böyle bir iş yerinin açılması hakikaten çok kolay değil ben öncelikle organizasyonu yapan Serkan beye ve işletmeci Mustafa beye çok teşekkür ediyorum. Kolay bir iş değil ama demek ki bir birikimleri geçmişleri var. Bu bölgenin de bir ihtiyacı vardı unlu mamulleri ile ilgili bizde bu bölgede bulunuyoruz. Ben inanıyorum ki bu müessese daha iyi yerlere gidecek başka şubeleri de olacak inşallah. Çünkü bu gayret önemli hizmet önemli doğru çalışma önemli müşteriye hitap etmek kaliteli ürün yapmak lazım çünkü her işte olduğu gibi burada da rekabet çok burada da meslekten gelen insanların başarılı olacağına inanıyorum. Bu bölgenin de geleceği parlak çünkü burada Abdullapaşa da yeni yeni yerler yapılacak. Dolayısıyla burada daha bir hareket olur ve unlu mamullerine de talep artar. Hayırlı uğurlu olsun Allah hayırlı kazançlar nasip etsin. ‘’ dedi.

Esnaf sanatkarlar odası başkanı Cemil Erdem ‘’bugün gerçekten çok önemli bir günü kutluyoruz. Bu mekanın açılmasında başta ramazan kardeşimiz yıllardan beri tanıdığımız ve onun yeğenlerine mahsus olan bir alan buda bizleri sevindiriyor mutlu ediyor. Unlu mamuller Elazığ’ın gerekten olmazsa olmazıdır ama bu mekan gerçekten çok farklı biz bunları anlatırken tabi ki biz bunları bacasız fabrika olarak düşünüyoruz. Bu mekanda sadece kendileri değil nereden baksan 10-15 tane eleman çalıştıracaklar istihdama katkı sağlayacaklar. Bunlarda Elazığ adına bizi sevindiriyor mutlu ediyor. Bu mekanın açılışında sunuculuk yapan benim değerli kardeşim akrabam değerli Serkan kardeşim kendisi Akit tv de sunuculuk yapan Elazığ’ın meselelerini sıkıntılarını televizyonda anlatan dile getiren değerli bir kardeşimiz bundan dolayı bu sunuculuğu yapması bizi sevindiriyor. Tanımayan kardeşlerimiz tanıyabilirler hatta bu sunumları yaparken Akit tv de bize gelen bilgilere göre bu arkadaş kim bu Elazığ’la ilgili güzel haberler yayınlıyor diye. Benim gerçekten akrabam böylesi değerler böylesi insanlara sahip olunmasını önemle rica ediyorum Elazığlılardan. Tekrar bu açılışa katılan sayın vekilimize sayın İbrahim abimize sayın hocalarımıza saygılar sunuyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin.’’ İfadelerini kullandı.

Hazar Isı Stratejik Araştırma Birimi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban ‘’Peygamber efendimizin rızkın onda dokuzu ticarettedir cesur olun çağrısına uyan kardeşlerimi kutluyorum. Serkan kardeşimiz il dışından bizlerde il içinden cesaretlerini artırmak için buradayız çünkü çok cesur bir davranış gerçekten. Özellikle deprem sonrası pandemi sonrası ilimiz iki defa darbe yemiştir ve hepimizin cesareti kırılmıştır. Cesur davranışından ötürü hepimiz burada toplandık ve kendisine özel teşekkür ediyoruz. Ekonominin ticaretin darbe yediği bu dönemde cesareti için hepimiz teşekkür ediyoruz. Gerek sizin gerek ilimiz için Allah hayırlı uğurlu etsin. ‘’ dedi.

 

 

 

 

İşletme sahibi Mustafa Özçiçek ise mutlu olduklarını aktararak ‘’ Şuan çok mutluyum böyle bir işletmeyi kurduğumuz için şuan isteğimizi gerçekleştirdik. Gerçekten çok mutluyuz bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Elimizden geleni yaptık gelecek olan misafirlerimiz ve müşterilerimize hizmet için buradayız. Kalite anlamında elimizden geleni yapacağız gelen arkadaşlara da bunu göstereceğiz. Sunumumuz olsun yapacağımız ürünler olsun kazan gevreği kol böreği kuru pasta mayalı ürün çeşitleri tamamı kendi üretimimiz kendi imalat hanemiz burada kendi işletmemizde sunumların tamamı bize ait bu kalite farkı ile sunacağız. ‘’ ifadelerini kullandı.