• Dolar
  7.4839
 • Euro
  9.0395
 • G. Altın
  442.09
 • T. Altın
  2999.2

Özel Hayat Hastanesi ile 5 Tepe Moderin Karma Sanayi Sitesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol anlaşması sonrası açıklamalarda bulunan 5 Tepe Moderin Karma Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toroman üyelerimizin hastanede her türlü tedaviden yaralanması için bir protokol imzalandık dedi.

 

 

 

 

 

5 Tepe Moderin Karma Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toroman ‘’ Bugün günlerden Cuma, cumamız Elazığ’ımız tüm insanlarımıza hayırlı olması vesilesiyle sayın Mehmet Türkoğlu beyle Elazığ 5 Tepe Karma Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu olarak ve Oto Onarımcılar artı Esnaf Kefaret Kooperatif Başkanı Türkoğlu ile birlikte üyelerimiz adına hastanede her türlü tedaviden yararlanabilmek için bir protokol imzaladık. Burada bu protokol karşılığında Hayat Hastanesi Elazığ’ın ilk özel hastanelerinden biri. Hekimleri oldukça tanınan başarılı bir kadroya sahip. Bu imzaladığımız protokol Elazığ, üyelerimiz ve Hayat Hastanesine hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.

 

 

 

 

 

 

Özel Hayat Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ruşen Çınar ise imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Özel Hayat Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ruşen Çınar ‘’Bugün hastanemiz ile beş tepe modern karma sanayi sitesi arasında sağlık anlamında protokol imzalandı her iki kuruma hayırlı olmasını dileriz.’’ ifadelerine yer verdi.