• Dolar
  6.8629
 • Euro
  7.7536
 • G. Altın
  391.47
 • T. Altın
  2656.7

Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) İki Yılda Bir Düzenlediği Müsiad Vizyoner 19 Zirvesi, 27 Kasım 2019 Tarihinde Haliç Kongre Merkezinde Gerçekleştirildi.

Dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğinde olan Vizyoner’19 MÜSİAD “Dijital Gelecek” konu başlığındaki  Zirveye Başkanı Mehmet Özeren, Yönetim Kurulu Üyeleri Tekin Gürkan, Yıldırım Karabulut, Yavuz Sertkaya, Üyeler Mehmet Gül Ve Kemal Tan Katılım Sağladı.

MÜSİAD Elazığ Başkanı Mehmet Özeren ‘‘Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından izlemek adına düzenlenen zirveye katıldık, bilgiye erişim ve onun güvenliği ve işlenmesi, ticaretin geleceği dijital boyuttaki hedeflerine, milli güç ve bu gücün alanlarında uzman kişiler tarafından paylaşıldığını ifade etti. Milli üretim seferberliği için büyük önem taşıyan bu tür programlar hem yatırımcımıza yol gösteriyor hem de yeni pazarlara ulaşılmasını sağlıyor. Bugünün dünyasına damgasını vuran kavramların yapay zeka ve akıllı sistemler olacak.” dedi.

Haber:Dilber Devrim