• Dolar
  5.8339
 • Euro
  6.5773
 • G. Altın
  239.38
 • T. Altın
  1617.3

Palu Kaymakamı Mustafa Demir ve Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu, Doruk Medya bünyesinde hizmet veren Kanal 23’ü ziyaret etti.

HABER: VEDAT YETİK

Palu Kaymakamı Mustafa Demir ve Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu, Doruk Medya bünyesinde hizmet veren Kanal 23’ü ziyaret etti.

Kaymakam Demir ve Başkan Dağoğlu, ziyaretlerinde Kanal 23 Genel yayın Yönetmeni Yunus Üstündağ ile görüştü.

Kaymakam Mustafa Demir, ziyarette yaptığı açıklamada, Kanal 23’ün ulusal kanal olma yolunda önemli bir yatırımlar yaptığına dikkat çekerek, “Kanal 23 Elazığ yerelinden genele doğru, Türkiye’de ulusal kanal olma yolunda önemli bir yatırım yapmış. Bunu da memnuniyetle burada gördük. Yeni yayın hayatında hem Elazığımıza hem bölgemize hem Türkiye sathında güzel yayınlar yapma fırsatı olur. Hem Elazığımızı hem Palumuzu en iyi şekilde tanıtacağı anlamında güzel yayınlara vesile olur diye düşünüyoruz.”

DAĞOĞLU: “KANAL 23 ELAZIĞ’IN SESİNİ TÜM DÜNYAYAYA DUYURACAK NİTELİĞE ULAŞTI”

Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu ise yaptığı açıklamada, Kanal 23’ün sistem ve yapı olarak Elazığ’ın sesini tüm dünyaya duyuracak niteliğe ulaştığını belirterek, “Bu beni ziyadesiyle memnun etti. Biz bu vesile ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Palu Belediye Başkanı olarak gurur duyuyoruz.” dedi.