• Dolar
  6.8288
 • Euro
  7.5985
 • G. Altın
  379.70
 • T. Altın
  2155.8

Elazığ'da faaliyet yürüten kentin en büyük otellerinden biri olan Park Dedeman, Nisan ayı sonuna kadar sağlık çalışanlarına hizmet verecek.

Koronavirüs salgını ile fedakarca mücadele eden sağlık çalışanları mesai bitiminde eve giderek aile üyelerini riske atmaktan korktuğu için kalacak yer arayışına girerken valilik ve Park Dedeman Otel'den güzel haberler geldi. 

Elazığ Valiliği, Fırat Üniversitesi kampüsünde yer alan öğrenci yurdunun sağlık çalışanları için tahsis edildiğini açıklarken bir güzel haberde Ballıca ailesinden geldi.

Elazığ depreminde kapılarını AFAD ekiplerine açan Park Dedeman koronavirüsle mücadelede ön saflarda bulunan kahraman sağlık çalışanları içinde adım attı.

İşadamı Ahmet Ballıca, Park Dedeman Otel'in 72 odasını sağlık çalışanları için tahsis ettiklerini bildirdi.

 

VALİ KALDIRIM'DAN BALLICA AİLESİNE TEŞEKKÜR MESAJI

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, işadamı Ahmet Ballıca'nın Park Dedeman Otel'in kapılarını sağlık çalışanlarına açması nedeniyle bir teşekkür mesajı yayınladı. Kaldırım, “Deprem süresince ve akabinde Koronavirüs salgınıyla fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarımız için, Elazığ Park Dedeman Otel Nisan ayı sonuna kadar 72 odalı otelini tahsis etmiştir... Ballıca ailesine, bu duyarlı davranışları için Elazığ halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

MİLLETVEKİLİ AĞAR'DAN TEŞEKKÜR

Milletvekili Ağar, deprem ve akabinde Koronavirüs salgınıyla mücadele eden Elazığ’a bu zor günlerinde gösterdiği destekten dolayı Ahmet Ballıca’ya teşekkür ederek,

“Şehrimizin yaşadığı üzücü deprem sürecinde ve akabinde Covid19 salgınıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde sağlık çalışanlarımıza otelini tahsis eden Ahmet Biliç Bey nezdinde Elazığ Park Dedeman Otel‘e hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

BALLICA: BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

İşadamı Ahmet Ballıca ise, “içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde sağlık çalışanlarımızın yanında olmamız gerektiğini düşünerek otelimizin kapılarını sağlık çalışanlarına açtık. 72 odalı otelimizde dileyen sağlık çalışanlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşayacağız. Bu zor günleri hep birlikte aşacağımıza inanıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz zaman aşamayacağımız zorluk yoktur” dedi.