• Dolar
  7.7082
 • Euro
  8.9946
 • G. Altın
  460.79
 • T. Altın
  3145.6

Seza Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık , İş Dünyasındaki Yolculuğunu, Kütahya’da Düzenlenen “Hayata Şekil Veren Kadınlar” Panelinde Anlattı.

Türkkonfed, Zafersifed, ve Lav Türkiye işbirliğinde düzenlenen “Hayata Şekil Verenler Kadınlar” paneli Kütahya’da düzenlendi.

Gazeteci Özlem Gürses’in moderatörlüğünde düzenlenen panelde İş insanı, Seza Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, iş dünyasındaki yolculuğunu ve deneyimlerini anlattı.

 

Akademik kariyerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında aldığı görevleri katılımcılarla paylaşan Prof. Dr. Yasemin açık, zamanını ve enerjisini toplum yararına kullandığını vurguladı.Akademik kariyeri devam ederken, iş dünyasına girişi ve çimento sektörüne yatırım kararı alma fikrini de anlatan Prof. Dr. Açık, soruna çözüm üretmek için yola çıktıklarını söyledi.

 

 

Ayrıca Prof.Dr. Yasemin Açık  ‘‘Çimento sektörüne girdiğimde çok iyi bir fizibilite yaptım. Ben inatçı bir insanım korkmadan yatırımıma devam ettim. Hayatlarına şekil vermek isteyen kadınlara tavsiyem zamanlarını,network ağlarını, teknolojiyi iyi kullanarak hayallerinin peşinden gitsinler.’’ dedi.

 

 

Kütahya’da düzenlenen “Hayata Şekil Veren Kadınlar” paneli, panelistlere günün anısında plaket verilmesi ile sona erdi.

 

 

Haber:Dilber Devrim