• Dolar
  7.3846
 • Euro
  8.9749
 • G. Altın
  441.87
 • T. Altın
  2992.3

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve yönetim kurulu kentte yayın yerel gazeteleri ziyaret etti.

Akın’ın ilk durağı Günışığı Gazetesi oldu. Akın Günışığı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nafiz Koca ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ‘’10 Ocak gazeteciler günü hasebiyle bugün Günışığı İmtiyaz Sahibi Sayın Nafiz Koca’yı ziyarete geldik kendilerine teşekkür ediyorum. Gerçekten Elazığ’ımız zorlu dönemlerden geçti. Bu zorlu dönemlerde Günışığı gazetemiz gerçekten en etkili ve en iyi şekilde Elazığ’ımızın problemlerini bütün siyasilerinin görüşlerini de alarak gündeme taşıdı.’’ Dedi.

 

 

 

 

 

 

Günışığı İmtiyaz Sahibi Sayın Nafiz Koca ‘’Saadet Partisi İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerimize hoş geldiniz diyorum. Tabi aslında özel günün farklı bir anlamı da var biz böyle siyasetçileri sadece bugünlerde değil normal günlerde de gelmelerini yada bizim onlarla sürekli birlikte olmayı arzuladığımız bir durum.’’ İfadelerini kullandı.

Fırat Gazetesini de ziyaret eden parti yönetimi Fırat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Semih Erdem ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ‘’Biliyorsunuz yaşanan deprem felaketinden sonra çok ciddi manada problemler yaşadık bunun üzerine pandeminin de gelmesi toplumu vatandaşlarımızı bir travmaya uğrattı. Bu noktada Fırat Haber Gazetesinin toplumumuzun nabzını çok iyi tuttuğuna şahit olduk.’’ Şeklinde konuştu.

Fırat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Semih Erdem’’ Elazığ’ın sıkıntılarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere sayın Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah bey ve yönetimi bizi ziyarete geldi. Kendilerine hoş geldin diyoruz teşekkür ediyoruz. Zaten kendileri de belirttiler şu anda ilimizde iki tane sorunumuz var. Türkiye de tek sorun var pandemi sorunu ama bizim artı bir sorunumuz da depremle ilgili sorunlarımız sıkıntılarımız var. Bunlarda tabi şehri daha çok zorluyor daha çok sıkıntılara yol açıyor bizim Elazığ’ımız için.’’ Dedi.

 

 

 

 

 

 

Akın ve parti yönetiminin son durağı ise Haberkent Gazetesi oldu. Akın Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Efrahim Gündem ile görüştü.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın’’ Haberkent Gazetesine 10 Ocak Gazeteciler günü hasebiyle bir ziyarette bulunduk. Kendileriyle hasbihal ettik. Gerçekten çok güzel ve verimli bir sohbetti. ‘’ dedi.

Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Efrahim Gündem ‘’ biz gazetemiz olarak Saadet partisinin daima dürüst ilkeli siyasetinin yanındayız. Her zaman da yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu çizgisini bozmadan devam eder.’’ İfadelerini kullandı.