Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi ve iş insanı Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin Saran tarafından yaptırılan Atatürk stadyumu yarın açılıyor.

 

Ahmet Aytar Spor Salonu'nun meydana ve kavşağa döndürülmesinin ardından bu salonun yerine şehrin doğusunda ve batısında yapılan spor salonlarına bir yenisi de Aksaray Mahallesi’nde kullanıma açılıyor.

24 Ocak Elazığ Depreminden sonra şehrimize gelerek Spor Salonu sözü veren Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran tarafından yaptırılan Atatürk Spor Salonu tamamlanarak açılışa hazır hale getirildi.

 

 

 

 

 

 

 

Saran; ilimiz protokolü ve basın kuruluşlarına gönderdiği davetiyede şu görüşlere yer verdi:

“21. Spor Salonumuzun açılışı için 8 Nisan 2021’de Elazığ’dayız. Sporu gençliğe sevdirmek misyonu ile 2000 yılından bu yana Anadolu’nun dört bir yanında hizmete açarak Millî Eğitim Bakanlığı’na devrettiğimiz 20 spor salonuna bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yıl Gençlik Spor İl Müdürlüğüne devredeceğimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyacak olan 21. Spor salonumuzun açılış töreninde sizleri de aramızda germekten memnuniyet duyacağız.”