• Dolar
  6.7784
 • Euro
  7.4659
 • G. Altın
  371.86
 • T. Altın
  2155.8

Şehit Gazi-Sen Konfederasyonu Elazığ İl Başkanı Tayyip Dalgın ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri televizyonumuz Kanal 23’ü ziyaret etti.

Gazi ve Şehit Yakınları ile Vatansever Kamu Görevlileri Sendikası Konfederasyonu Elazığ İl Başkanı Tayyip Dalgın ve yönetim kurulu üyeleri, televizyonumuz Kanal 23’ü ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmenimiz Metin Erol tarafından karşılanan Tayyip Dalgın ve yönetim kurulu üyeleri çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

Gazi ve Şehit Yakınları ile Vatansever Kamu Görevlileri Sendikası Konfederasyonu Elazığ İl Başkanı Tayyip Dalgın ziyaret kapsamında yapmış olduğu açıklamada:

“Şehit Gazi-Sen Konfedarasyonu Elazığ İl Başkanı Olarak il yönetimi ile birlikte doruk medyaya ziyarette bulunduk.Bugünkü ziyaretimiz Genel Yayın Yönetmeni kıymetli kardeşimiz Metin Erol içindi. Bizi ağırladığı için teşekkür ediyorum. Şehit Gazi Sendikaları Konfedarasyonu bir buçuk yıldır Türkiye’de 8 branşda faaliyet göstermekte. 3 ay önce konfedarasyonlaştık. Kamuda çalışan 52 bin şehit gazi yakınları mevcut. Bunun yanı sıra yetiştirme yurdundan gelen engelsiz kardeşlerimiz Türkiye’de bunları tek çatı altında toplamak ve sorunlarını tek elde çözebilmekti, bunu başarabildik. Elazığ’da da 3.ay itibariyle faaliyetlerimizi yürütüyoruz, belli bir kapasiteye ulaştık. Eğitim Sendikasında aynı zamanda genel başkanlığı yürütüyoruz. Kurum ziyaretlerimiz devam ediyor, bugünkü ziyaretimiz Kanal 23’ e oldu. Yerel medyalar bizim için çok önemli, yerel medyalar bizlerin sesimiz, kulağımız gözümüz, bilmediklerimiz halk ile bürokrasi arasında iletişimi en hızlı duyurabilen araçtır biz bunu çok önemsiyoruz her zaman yanlarındayız.” İfadelerinde bulundu.

HABER: TOLGA SÖNMEZ