• Dolar
  7.3334
 • Euro
  8.9555
 • G. Altın
  418.05
 • T. Altın
  2814.6

Görev yaptığı süre boyunca ve sonrasında da Elazığlılar tarafından çok sevilen Eski Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Kanal 23’ü ziyaret etti. Kanal 23’ün basın camiası için önemine değinen Selmanoğlu, kentte yaşanan deprem ve pandemi süreci ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Elazığ’da 2004-2014 yılları arasında 2 dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Süleyman Selmanoğlu, medya grubumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Selmanoğlu, Yönetim Kurulu Başkanımız Ayhan Polat ve Genel Yayın Yönetmenimiz Arif Çakmak tarafından karşılandı.

 

 

Belediye başkanlığı görevi boyunca vatandaşlar tarafından sevilen ve yaptığı başarılı çalışmalarla Elazığ’da kalıcı hizmetlerde bulunan Süleyman Selmanoğlu, Kanal 23’ün yeni döneminin hayırlı olmasını diledi. Selmanoğlu konuşmasında; ‘‘Bugün önemli bir medya gurubundayız. Çok değerli kardeşim, yeğenim gibi sevdiğim Ayhan Polat’ın medya grubunun başına geçmesi bizleri çok mutlu etti. Tabi burada duayen bir Arif Çakmak var oda yayın yönetmeni oldu ben onları çok sevdiğim için hayırlı olması dileğiyle sizler ile birlikteyim.’’ dedi.

Şehirde yaşanan 24 Ocak depremi sonrasında devletin ve hükümetin Elazığ’da önemli çalışmalar yaptığını kaydeden Selmanoğlu; ‘‘Şehrimiz çok önemli bir felaket yaşadı ama şunu iftihar ile söylemek gerekir ki hükümetimiz çok ciddi manada özellikle vatandaşlarımıza konutlar yaparak onları bir an önce sıcak yuvalarına kavuşturdu bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Bütün bakanlarımız günlerce hatta aylarca Elazığ’ı terk etmediler özellikle depremle ilgili problemleri çözmek adına çok güzel hizmetleri oldu.’’ifadelerini kullandı.

 

 

 Vatandaşların, korona virüsle ilgili alınan tedbirlere uyması çağrısında da bulunan Süleyman Selmanoğlu; ‘‘vatandaşlarımızın çok dikkat etmeleri gerekiyor. Türkiye geneli yayınlanan haritada çok doğuya gittiğimizde hastalığın daha az seyrettiğini görüyoruz. Elazığ’da bir aralar %50 oranlarındaydı şuanda ise %40 oranlarında olduğunu görüyoruz. Bu yüzden hassas davranmalıyız. İnşallah bu rakamları daha da aşağı düşüreceğiz. Çünkü maalesef insanlar sıkıntı içerisinde bir çok işletme kapalı durumda gündelik çalışan vatandaşlarımız maddi sıkıntı çekiyor. Bu durumların kalkması için devletimizin vermiş olduğu görevleri yerine getirmeliyiz.’’Dedi.