• Dolar
  5.5878
 • Euro
  6.1991
 • G. Altın
  271.53
 • T. Altın
  1830.3

Göreve geldiği günden bu güne dek Elazığ’ın tanıtımı ve gelişimi için birçok ziyaret gerçekleştirip birçok projeyi hayata geçiren ve bu çalışmalarını sosyal medya hesaplarında paylaşan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Elazığımız için saha ziyaretlerimizi ve proje incelemelerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Göreve geldiği günden itibaren Elazığ’ın ilçe, belde ve mahallelerini sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Vali Kaldırım şehrin tanıtımı ve gelişimi açısından birçok projeyi hayata geçirmeye dikkat ediyor.

Vali Kaldırım, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok ülke ve kuruluş ile temaslarını sürdürmeye devam ediyor.

Vali Kaldırım,  girişimleri sonucunda Elazığ’ın tanıtımı için son derece önemli olan Anadolu Jet Magazin dergisinin Şubat ayı sayısında Elazığ’ın  yer almasını sağlamıştı.

Yürüttüğü çalışmalar ve projeleri ile ilgili görsel ve bilgileri ise sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Vali Kaldırım, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Elazığımız için saha ziyaretlerimizi ve proje incelemelerimizi sürdürüyoruz...”