• Dolar
  6.9892
 • Euro
  8.237
 • G. Altın
  442.65
 • T. Altın
  3034.1

Mehmet Ağar: “Siyaseti bıraktığımdan bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekliyorum. Benim siyasi ve ticari hiçbir beklentim yoktur. Tek derdimiz Ülkemiz, Geleceğimiz ve Vatanımızdır”

 

İçişleri  ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar, önceki gün AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ferhat Dağ ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin tarafından organize edilen yemek programına katıldı. Partililerin ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği program Pendik Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Yaklaşan İstanbul seçimleri öncesi önemli açıklamalarda bulunan İçişleri  ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar:

“Ülkenin 4 ilçesinde kaymakamlık yaptım. Emniyet Müdürlüğü, Valilik, İçişleri ve Adalet Bakanlığı görevlerinde bulundum. Ben devletimizin hemen hemen her kademesinde görev aldım.  Şuanda da benim siyasi ve ticari hiçbir beklentim yoktur.

“SİYASETİ BIRAKTIĞIMDAN BU YANA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I DESTEKLİYORUM”

Genel Başkan olduğum zaman bir söz verdim. Barajı aşamazsak bırakacam diye, ki öylede yaptım. Barajı aşamadık ve bıraktım. Keşke herkes de böyle sözünü tutsa. Şuan bakıyorsunuz karşı tarafa adam 30 seçim kaybediyor, halen genel başkanlık koltuğunda.   Halen inatla devam ediyor. Siyaseti ben 2008 yılında bıraktım. Bıraktığımdan bu  yana AK Parti’yi ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyorum. Tek derdimiz Ülkemiz, geleceğimiz  ve  vatanımızdır. Ben bu yüzden deyim yerindeyse sokaklara düştüm.  Genç nesiller 1980 öncesi ülkemizde ve İstanbul’da yaşanılanları bilmezler. Bende Halkımıza, vatandaşlarımıza bunları anlatmak için aranızdayım.

 

 

“ALLAH BİZE BİR DAHA BU TÜR BİR CHP BELEDİYESİ DÖNEMİ YAŞAMAYI NASİP ETMESİN”

Geçmişe dönersek İstanbul Emniyet Müdürü olduğum dönemde, o zaman CHP Belediyesi iş başındaydı. Belediye hizmetleri yapılmaması bir yana, bizim günümüz  CHP Belediyesinin İstanbul belediye şirketlerine yerleştirdiği militanları temizlemekle geçiyordu. Milletin, devletin kaynakları hiçbir iş yapmayan örgütlere aktarılıyordu. Allah bize bir daha bu tür bir CHP belediyesi dönemi yaşamayı nasip etmesin. Çöp temizliği yok, su yok, hizmet yok, hiçbir şey yok.” Dedi.