• Dolar
  6.8152
 • Euro
  7.4307
 • G. Altın
  378.48
 • T. Altın
  2155.8

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları, iştirakçi ve tedarikçileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz” sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına toplamda 286.570‬ TL bağışta bulunarak önemli bir katkı sundular.

Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz” sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri, iştirakçi ve tedarikçilerinden önemli bir katkı geldi.
Başlatılan kampanyaya duyarsız kalmayan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iştirakçi ve tedarikçileri toplamda 286 Bin 570 Lira bağışta bulunarak ciddi bir destek verdiler.
Buna göre Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları 4 Bin 770 Lira, iştirakçi ve tedarikçileri ise 281 Bin 800 Lira bağışta bulundular.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, gerek depremde gerekse de virüs salgınında yurtlar, spor tesisleri ve gençlik merkezi ile sürekli vatandaşların yanında olduklarını belirtti. 
Eren, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Yine "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyasında Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinin gerekli hassasiyeti göstererek üzerine düşeni yaptığını kaydederek, “Kampanyaya yapmış olduğu bağışlardan dolayı personellerimize ve iştirakçilerine teşekkür ediyorum. "ifadelerini kullandı.