• Dolar
  6.9892
 • Euro
  8.237
 • G. Altın
  442.65
 • T. Altın
  3034.1

Yanmış Orkideler, kitabıyla tanınan Yazar Erol Uçar, Kanal 23 Televizyonu ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’u ziyaret etti.

Yanmış Orkideler,  kitabıyla tanınan Yazar Erol Uçar, Kanal 23 Televizyonu ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’u ziyaret etti.

 

 

Uçar, ziyareti sırasında yaptığı açıklamasında geçmişinden bahsederek,

“Ben 1967 Pertek doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Elazığ’da yaptım. Daha sonra Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun oldum. Hala İl Özel İdare’de Makine Mühendisi olarak görev yapıyorum. 52 yaşındayım, hayatım kitaplarla geçti. 36-37 yıldır iyi bir okuyucuyum. Okuduğum kitaplardan oluşan birikimi bir eserle taçlandırmak istedim ve Yanmış Orkideler kitabını kaleme aldım. Çok şükür birinci baskısı tükendi. Geçen ay çok güzel bir organizasyonla, Ankara Kitap Fuarı’nda da kitabımın tanıtımı gerçekleşti. Biz de Kanal 23 ailesine ikinci baskısı çıkan kitabımızın tanıtımını yapmak için geldik. Konukseverliğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

İkinci baskısı yapılan kitabından bahseden Uçar,

“Özellikle kitabımız, yediden yetmişe herkesin, bir solukta okuyacağı bir kitap oldu. Gençler bu kitapla hayattan birçok ders çıkaracaklar, yetişkin insanlar da “Acaba ben de bunları yaşar mıyım?” diye hayatı bir sorgulayacaklar. Okuyucular, çevresindekileri, ailesindekileri ve onlara ayıracağı vakti, bu kitaptan sonra daha çok büyütecekler. Okuduktan sonra insanlar, sevdiklerine sımsıkı sarılacaklar” diye konuştu.