Memleket Hareket’inin Kurucu İsimlerinden, Elazığlı Eşber Atilla, Elazığ’da Nitelikli Bir Kadronun Kurulması İçin Çalışmaların Sürdüğünü Söyledi

Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce'nin 4 Eylül 2020'de Sivas'tan başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi" kapsamında Elazığ’da da teşkilat çalışmaları başlayacak.

"Memleket Partisi" adı altında siyasi parti olarak faaliyetlerini sürdürecek olan yeni hareket için, Elazığ Eski Milletvekili Atila Atila’nın oğlu Eşber Atilla, Elazığ’da kurulacak olan teşkilata dair açıklamada bulundu.

Memleket Hareket’inin kurucu isimlerinden Atilla, geçmişte siyaset yapmış, Elazığ kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerin Elazığ teşkilatında yer alacağını kaydetti.

Memleket Hareketi’nin Nisan ayı içerisinde resmi olarak partileşmesi beklenirken, 81 ilde örgütlenip çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Memleket Hareketi kurucularından Eşber Atilla, Elazığ’da nitelikli bir kadronun oluşturulması için görüşmelerin devam ettiğini kendilerinin de önereceği isimlerle teşkilatlanmaya gidileceğini dile getirdi.