• Dolar
  7.2915
 • Euro
  8.5355
 • G. Altın
  477.14
 • T. Altın
  3299.7

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mollekendi Belediyesi’ni ziyaret ederek, başkan Mehmet Enis Doğan ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mollakendi Belediyesi’ni ziyaret etti.

 DOĞAN: BİZİ ÇOK ONURE ETTİLER

Milletvekili Gürsel Erol’u ağırlayan Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, “Ben göstermiş oldukları nezaketten dolayı, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum beldem adına. Kendileri bugün buraya gerek bizleri çok onurlandırdılar. Ben kendilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sayın vekilimi de kalben sevdiğimi ifade etmek istiyorum. Buraya geldikleri için tekrar kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Allah kendisinden binlerce kere razı olsun. Beldem adına kendilerine teşekkürlerimi ifade ediyorum. Bugün sayın vekilimin buraya gelmesi, bizlerle belde haklı ile burada olması ne kadar siyasi olarak farklı yerlerde olsak ta ben gerçekten bugün kendisine teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Bizi çok onure ettiler” dedi.

Ziyarette konuşan CHP Milletvekili Gürsel Erol ise, “Bugün Mollakendi Belediye başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bu aslında gecikmiş bir ziyaretti. Ondan dolayı kendisinden de özür dileriz. Hem bürokratları, hem personelleri hem de belde halkı ile bizi karşıladığından dolayı yakın gösterdiği ilgiden dolayı ben burada olan dostlarımıza, belediyemizin personeline ve beldemizin sakinlerine teşekkür ederim. Tabi ki siyaset kutuplaşmanın, çatışmanın yeri değil. Siyaset hoşgörünün, birlikte hareket edebilmenin, hizmette rekabetin yeri olabilmelidir. Ben Elazığ’a geldiğim günden beri bu çizgide siyaset yaparak bu anlayışı yerleştirmeye alışıyorum. Hepimizin siyaseten farklı düşünmesi gayet doğaldır. Siyasi tercihlerimizin ayrı olması da gayet doğaldır ama bizim farklılıklarımız ayrıştırmayı beraberinde getirmemeli. Bizim farklılıklarımız bir konunun, bir sorunun, bir beklentinin çözümünde ortak değerler üzerinde en doğru kararı nasıl verebiliriz, birlikte nasıl hareket edebiliriz doğrultusunda olabilmelidir. Belediye başkanımızın Elâzığ protokolünde, Elazığ’da ki etkinliklerde, Elazığspor’un maçlarında karşılaştığımız zaman bize karşı gösterdiği iyi niyet ve özel ilgiden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. O samimiyeti gözlerinde hissediyorum. Ben sonuçta ilin milletvekiliyim. Seçim bittikten sonra bu ilde yaşayan herkesin milletvekilliğini yapmak herkesin sorunları ile ilgilenmek gibi sorumluluğum var. Ayrıca belediye başkanlarının görevi de öyle. Tabi ki seçim döneminde herkes kendi kampanyasını, söylemi üzerinde bir şeyler geliştirebilir. Seçim bittikten sonra artık o ilçenin, o beldenin, o ilin belediye başkanıdır. Herkese eşit davranmak zorunda” ifadelerine yer verdi.

HABER: YAKUP SAĞLAM