• Dolar
  6.8659
 • Euro
  7.7625
 • G. Altın
  399.97
 • T. Altın
  2713.4

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından il divan toplantısı düzenlendi. Toplantıda İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ülkenin gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 Türkiye’nin kaynaklarının olduğunu ama güzel yöneltilmediğini belirten Hacıbekiroğlu, “Kaynaklar çar çur ediliyor ve dolayısıyla insanımız bu güzel ülkenin içerisinde çok müferrih bir hayat yaşaması gerekirken adeta bunalım geçiriyor. Yani biz 31 Martta Türkiye’de bir seçime girdik mahalli idareler seçimlerinde vatandaşlarımız oyunu kullanırken bazı belediye başkanlıklarından değişiklikler meydana geldi. Değişiklik gelin görün ki değişiklik yaşanan belediyeler de asıl özellikle iktidar belediye başkanlarından bahsediyorum el değiştiren belediyelerin başkanlarını ve yerine gelen belediye başkanlarının bir açıklamasına bakarsak ülkenin niye bu hale geldiğini hep beraber çok rahatlıkla anlayabiliriz dedi.”

23 Haziranda yapılacak olan seçimlere de değinen Hacıbekiroğlu, “23 Haziran da İstanbul da tekrar seçim yapılacak ben ümit ediyorum ve vatandaşlara bir çağrıda bulunuyorum “bunlar kel misalidir bunlar da ilaç olmaz olsa başına sürerler” Cumhuriyet Halk Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisine oy vereceğinize 94 ruhu dediğimiz milli görüşün belediyeciliğine orada ki Saadet Partisine oy verirseniz ancak çare olur dedi.”