• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, sosyal belediyecilik alanında birçok proje hazırladıklarını belirterek, “Hayata geçireceğimiz projelerle sosyal belediyecilik çalışmalarının kalite standartlarını oluşturarak, şehrimizin her yerinde belirli bir seviyenin üzerinde hizmet verilmesini sağlayacağız” dedi.

Toplumun temeli olarak gördükleri aile kurumunu güçlendirecek çalışmaları önceliklerinin başına alacaklarının altını çizen Şerifoğulları şöyle konuştu: “Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz. Erişilemeyen, yardım eli uzatılmayan, hizmet götürülmeyen hiçbir kesim bırakmayacak, kimsesizlerin kimsesi olacağız. Özellikle toplumun temeli olarak gördüğümüz aile kurumunu güçlendirecek çalışmaları önceliklerimizin başına alacağız. İnsana hizmet üreten belediyecilik yapacak, şehrimizi imar ederken nesilleri ihmal etmeyeceğiz. Aile Danışma ve Yaşam Merkezleri, Kadın ve Gençlik Merkezleri, Spor Merkezleri, Kültür ve Sanat Merkezleri, Engelli ve Yaşlı Merkezleri gibi hizmetleri en küçük yerleşim birimlerine kadar götürmeye gayret edeceğiz. Sporu, gençlerimiz başta olmak üzere, her kesimin hayatının ayrılmaz bir parçası haline getirecek altyapıyı kuracak, faaliyetleri yoğunlaştıracağız. Sosyal belediyecilik çalışmalarının kalite standartlarını oluşturarak, şehrimizin her yerinde belirli bir seviyenin üzerinde hizmet verilmesini sağlayacağız.

Öte yandan seçim çalışmalarına devam eden Şerifoğulları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü. Şerifoğulları, ayrıca ilimizin bazı kanaat önderlerini de ziyaret etti.